Singel producenta Norbert Ronin, profil a dianie okolo neho

Producent a klavirista Noro, ktorý kedysi vystupoval pod menom Norobeatz, po odmlke prichádza s producentským singlom a zároveň s ním aj zmena jeho umeleckého mena. Prečo ?

“Mal som odmlku, po ktorej som chcel začať novú etapu v hudbe, začal som sa vážnejšie a hlbšie zaujímať o klasiku a klavírnu hudbu a takisto “beatz” nosí každý druhý beatmaker/producent.”

“ Singel vznikol spontánne, poslal som S.E.K.I-mu beat, ten ho zabil a povedal že to dá. Prizvali sme X-Ray-a a dohodli sme sa na tom že to bude môj producentský promo singel. Všetci traja sme pôsobili v jednom lejbli, ktorý už však neexistuje a S.E.K.I je takisto východniar, jak ja (smiech) ‘‘

Singel je free, nie je súčasťou žiadneho veľkého počinu, plánujem takéto free single robiť viac.

V súčasnosti je Noro oficiálne pod lejblom Kali Records. Jeho produkcie budete mať možnosť počuť v skladbách trebárs od ľudí ako samotní S.E.K.I, X-ray, Don Čičo, Gitanas, Kali, Ricco Sarkozi, Bacil, Rakby, Parazitt , Gamba, Radikal & Tafrob, YZO420 konkrétne Jimmy Dickson a Logic (Shotout my niggaz) , Mustaffa (Hypno808), Paťo zo skupiny Kruscifix, Majself, Straňanský Rosy ktorého ste mohli počuť veľakrát na Norovej hudbe v skladbách ako Pitbully, Hudba je moj život, Betónove peklo, alebo Obchodník v spolupráci s Molochom Vlavom. Norova hudba sa dostala aj do zámoria kde odprodukoval 7 hudieb na dva releasy bostonskému intepretovi, ktorý si hovorí Jihad Scudder. S tým istým chystajú na rok 2014 spoločný album Manic Depression.

Stay Tuned

www.facebook.com/NorbertRonin

www.facebook.com/SEKIofficialfanpage

Páčil sa ti článok?

Komentáre