9 šialených súťaží v jedení – 1.časť

1. Kto zkonzumuje prvý pizzu s priemerom 76,2 cm a váhou necelých 5 kilogramov?

Insane Food Challenges Ever1

2. Aké sú parametre ôsmeho najväčšieho hamburgeru na svete ? Priemer 71 cm, výška necelých 30 cm a váha 48 kilogramov. Tím, ktorí je zložení z 10 ľudí a stihne to pod 60 minút získava 5000 dolárov.

Insane Food Challenges Ever2

3. Výdatné buritos na raňajky – 7 zemiakov, 0,5 kg šunky, 1 cibuľa, syr, tucet vajíčok a samozrejme chilli! Žene, ktorej sa to podarí, má doživotne zadarmo jedlo v miestnej americkej reštaurácii.

Insane Food Challenges Ever3

4. Kto si pochutná na dvojkilovom plnenom steaku ? Hlavná výhra…opäť doživotný obed zdarma.

Insane Food Challenges Ever4

5. Komu najviac zachutí sedemposchodový hamburger so slaninou, syrom a dvoma veľkými porciami hranoliek získava tričko….a samozrejme jedlo doživotne zdarma. Má však na to iba 20 minút.

Insane Food Challenges Ever5

6. Kto skonzumuje 180 ústric za jeden večer ? Dá sa to. Rekord je 645!

Insane Food Challenges Ever6

7. Kto má chuť na polievku, tak pre neho je stvorená práve táto súťaž. Háčikom je, že hlavnou ingredienciou v polievke je Naga Bon Jolokia – najštipľavejšia paprika na svete. Jedinou podmienkou súťaže j, že musíte byť triezvy a polievku dojesť „do dna“.

Insane Food Challenges Ever7

8. Súťaž pre deti. Ktoré dieťa si ako prvé pochutná na štyroch kilogramoch slaniny, klobás, zemiakov, húb, fazule, vajíčok a toastovom chlebe, má v Anglicku doživotne raňajky zdarma. Ešte raz…súťaž je len pre deti!

Insane Food Challenges Ever8

9. Palacinka s priemerom 62 centimetre, ktorá je naplnená vajíčkami, klobásami, slaninou, pečenými zemiakmi a dvoma krajcami toastového chleba čaká na svojho premožiteľa na Floride (USA)

Insane Food Challenges Ever9

Dobrú chuť!

zdroj

Páčil sa ti článok?

Komentáre