10 najdrahších fliaš vody

Tu je zoznam 10 najdrahších a naj-exotickejších fliaš vody na svete:

10. Fine – $5 per 750ml

bevfinebottlea

Hora Fuji v Japonsku predstavuje jednu z najkrajších pamiatok na svete. Voda pod touto horou predstavuje jednu z najčistejších vôbec. Zdrojom tejto balenej vody je prameň, ktorý sa nachádza 600 metrov pod horou.

 

9. Tasmanian Rain – $5 per 750 ml

Tasmanian-Rain

Austrália je kontinent protinožcov. Tasmánia je ostrov na juh tohto kontinentu, čo znamená, že je v podstate na okraji sveta. Táto balená voda pochádza z dažďa. Dážď je zhromažďovaný priamo do fľaše z neba, bez toho, aby sa voda  dotkla zeme.

 

8. Lauquen Artes Mineral Water – $6 per 750 ml

lauquen_sparkling1

Môžete si byť istý, že táto voda, ktorá sa dotýka Vašich pier mala len minimálny kontakt z okolím, čo zaisťuje jej čistotu.

 

7. AquaDeco – $12 per 750 ml

main2

Táto voda nie je len štýlová. Pred niekoľkými rokmi, v roku 2007, aby som bol presný, získala zlatú medailu za najlepšiu neperlivú pramenitú vodu. Voda pochádza z neporušených a nedotknutých prameňov v Kanade.

 

6. 10 Thousand BC – $14 per 750 ml

 


6C51B4EA

Voda pochádza z pobrežia Kanady. Je to tak ďaleko, že si musíte zobrať tri dni voľna, len nato aby ste sa dostali na miesta, kde je voda balená. Žiaden div, že náklady sú tak vysoké. Ak je zdroj naozaj tak ďaleko od civilizácie, potom je pravdepodobné, že je nedotknutý a úplne neznečistený.

 

5. Veen – $23 per 750 ml

main1

Obsah Veen pochádza z Fínska a je pravdepodobne najčerstvejšia a najčistejšia voda na svete.

 

4. Bling H2O – $40 per 750ml

bling-water

Fľaša je ozdobená s kryštálmi Swarovski.

 

3. Fillico – $219 per 750 ml

720-gk_gq

Fľaše majú tvár ako šachové figúrky, konkrétne je to kráľ a kráľovná.  Fillico fľaše sú zdobené zlatými korunami  spájané s kráľovskou hodnosťou. Táto balená vody sa vyrába v Osake v Japonsku.

 

2. Kona nigari water – $402  per 750 ml

Kona-Nigari-water-760170

Kona nigari wather je balená voda, ktorá sa predáva v Japonsku. Je prezentovaná ako voda, ktorá Vám pomôže schudnúť, znížiť stres a zlepšiť tón a kvalitu pleti. Je vyrobená z odsoľovania morskej vody zhromaždenej z niekoľkých tisíc metrov z  pod hladiny oceánu v oblasti, ostrova Hawaii. Inými slovami, budete platiť viac ako 400 dolárov, ktoré uspokoja smäd a zároveň budu robiť prácu dermatológa, fitness trénera a psychiatra dohromady.

 

1. Acqua di Cristallo Tributo Modigliani – $60.000  per 750 ml

agua

To je pravdepodobne najdrahšia balená voda na svete. 60.000 dolárov za 750 ml. Táto voda Vám uhasí smäd a vyprázdni vrecká. Fľaša je vyrobená z rýdzeho zlata. Existuje aj verzia z matného zlata, striebra, krištáľu a rôzne kombinácie všetkých týchto materiálov. Všetky fľaše prichádzajú s koženým puzdrom. Voda tiež obsahuje 5 mg zlatého  prachu.

zdroj

Páčil sa ti článok?

Komentáre